Akce

V nejbližší době připravujeme online:

Úspěšná cesta k dítěti

Webinář      |     MUDr. Ludmila Lázničková, gynekoložka

 15. dubna od 19 hodin, online

Snad každý z nás se již setkal s někým, komu se nedaří otěhotnět nebo sice žena otěhotněla, ale pak o miminko přišla. Může se to týkat přímo Vás, možná máte někoho v rodině, možná nenaplněná touha trápí Vaše přátele. Někdy se může zdát, že již bylo vyzkušeno "všechno", a daný pár se trápí.


V brněnském Centru naděje a pomoci s využitím metody NAPROHELP mají v řešení těchto situací velice dobré zkušenosti. MUDr. Ludmila Lázničková, gynekoložka, vedoucí daného centra, se s námi na webináři podělí o své zkušenostmi.

Cena webináře: 200 Kč (pro pár i jednotlivce). 

Úhradu proveďte na účet Centra pro rodinu č.: 224312628/0600. Do poznámky pro příjemce uveďte "úspěšná cesta k dítěti" a Vaše jméno. Po připsání částky Vám zašleme odkaz k připojení. 


"O manželství a dětech, aneb plaveme v tom s vámi"

Videoseminář   |   Irena a Petr Smékalovi, lektoři, rodinní poradci a supervizoři.

Manželé Smékalovi se s vámi podělí o to, kdy se v manželství topili, co je drží nad vodou a kdy si "plavání" užívají. Dostanete inspiraci a podněty k tomu, jak slaďovat partnerské a rodičovské akvabely ;-). Před nebo po jeho shlédnutí vás prosíme o vyplnění tohoto kratičkého dotazníku. Prostředky na tuto činnost získáváme z projektů a dotací a našim donátorům potřebujeme vykazovat činnost a počet účastníků akcí, které pro vás pořádáme. Děkujeme!


Víkend pro matku a dceru

28. - 30. května 2021, chalupa Krásná samota, Vidče

Určeno pro maminky s dcerami ve věku 9 -12 let (maminka a jedna dcera).

Co je smyslem víkendu? Vytvořit prostor, kde je na sebe dost času. Otevřít aktuální témata, vzájemně se inspirovat, zažít pocit sounáležitosti a sílu ženské komunity. Podpořit tvořivost, hrát si a nebrat se moc vážně :-) Žádný tlak na výkon, žádné soutěžení, žádné hodnocení....

Jak bude víkend probíhat?

  • předem dostanete zvací dopis na cestu s příběhem
  • začínáme v pátek odpoledne (příjezd ideálně do 17 hodin)
  • pátek večere, seznámení, povídání o příběhu, maminky večer debata 
  • sobota ráno výlet s úkolem pro dvojice, odpoledne tvoření ve dvojicích
  • společná večeře a prezentace tvorby a úkolů, děvčata společenské hry, maminky víno a debata
  • neděle dopoledne kostel nebo procházka, káva
  • úkoly na cestu, společný oběd, evaluace, rozloučení

Cena: 1.500 Kč (maminka + dcera). V ceně jsou zahrnuty náklady na ubytování, stravu a materiál k tvoření.

Berte, prosím, na vědomí, že se jedná o ubytování "chalupářské", tedy nejsou pro každého samostatné pokoje a soc. zařízení.


Tyto aktivity jsou součástí projektu "Rodinná pohoda není náhoda"  a jsou podpořeny z dotačního programu Moravskoslezkého kraje "Program podpory činností v oblasti rodinné politiky, sociálněprávní ochrany dětí a navazujících činností v sociálních službách na rok 2021" a z dotace města Kopřivnice.