Náš team

Chceme Vám pomáhat hledat Vaši cestu k naplněné a fungující rodině, překonávat životní překážky, realizovat rodinné cíle a zlepšovat partnerské a rodičovské dovednosti. Být pro rodiny oporou nám dává obrovský smysl.

Mgr. Tereza Müllerová

Vedoucí centra, lektorka, mediátorka

Vystudovala jsem obor Rehabilitační-psychosociální péče o postižené děti, dospělé a seniory na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a speciální pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Několik let jsem pracovala jsem v sociálních službách. V roce 2017 jsem byla u založení Centra pro rodinu v Kopřivnici, prošla mediátorským výcvikem a množstvím dalších kurzů (Práce s rodinou v Adlerovském duchu, Edukativní rodičovská terapie, Transgenerační vzorce, Výcvik pro pomáhající profese apod.). Moc ráda dále rozvíjím své dovednosti a ještě raději je předávám dál.  S manželem si užíváme tři skvělé děti.


Bc. Kateřina Harabišová

Mediátorka

Po studiu na Filosofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci jsem
pracovala na různých pozicích v automobilovém průmyslu a v určitém období
jsem si uvědomila, že mě láká práce s lidmi.
Díky dovednostem získaným při výcviku a schopnosti naslouchat lidem jsem
se dostala k profesi mediátorky se zaměřením na rodinnou mediaci. Proces
mediace považuji za velmi přínosný zejména proto, že lidé přicházejí
dobrovolně a mají zájem se domluvit, ale neví, jak na to. Dále rozvíjím
své dovednosti v oblasti práce s rodinou na odborných kurzech a
seminářích. 


Mgr. Ivana Chuchmová

Koučka

Matka dvou dětí, učitelka, lektorka. Nadšená sportovkyně, optimistka, která v každém člověku hledá to dobré. Náplň mého života je práce s lidmi, motivace, povzbuzení, pomoc druhým k dosažení jejich cílů. Věřím v potenciál, který má v sobě každý člověk. Vystudovala jsem učitelství na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a na Masarykově univerzitě v Brně. Protože mne zajímala práce s handicapovanými dětmi, absolvovala jsem studium speciální pedagogiky na Univerzitě Karlově v Praze. Absolvovala jsem výcvik Akreditovaný profesionální kouč v Koučink centru v Praze, na vlastní kůži tak poznala sílu koučinku a stala se certifikovanou koučkou. Snažím se být nápomocna lidem při cestě k jejich cílům, aby se stali spokojenějšími, vyrovnanějšími a jistějšími.


Tereza Pavlicová, DiS.

Poradkyně PPR, lektorka a koordinátorka příprav na manželství

Jsem maminka čtyř dětí, momentálně na mateřské dovolené. Po absolvování střední zdravotnické
školy v Ostravě jsem studovala v Brně obor všeobecná diplomovaná
sestra. Již od mala mě zajímalo zdraví člověka a postupem času, jak
život šel, spíše tíhnu k přirozenosti, návratu ke kořenům a přírodě.
Jsem vášnivý čtenář, zahradník a někdy i pekař. Ráda pečuji o druhé, ale
také si užívám tiché chvilky. Během studií v Brně jsem absolvovala v
Cenap (Centrum naděje a pomoci) kurzy Symptotermální metody přirozeného plánování rodičovství a v roce 2016 se stala certifikovanou poradkyní této metody. Jsem velmi ráda, když mohu tuto užitečnou a přínosnou metodu předat dál a pomoci tak ženě a potažmo celému páru nahlédnout do tajů ženské plodnosti a cykličnosti. 


Bc. Pavla Oujeská

Administrativní pracovnice

Maminka tří dětí a vystudovaná vychovatelka. Dětem a mladým lidem se věnuje nejen v práci, ale také ve svém volném čase. Když má chvilku pro sebe, ráda zajde do přírody, pečuje o zahradu nebo relaxuje při uklízení. 


Anežka Holubová

Administrátorka Facebooku

Baví mě tvořit v týmu a práce v Centru pro rodinu mě naplňuje. Jsem skautka, ráda běhám, čtu, vařím, poslouchám rozhlas.