Podpora fungování rodiny

Vztahy potřebují naši péči a obzvlášť ty nejdůležitější vztahy. Tuto skutečnost máme stále na mysli a proto pro vás průběhu celého roku připravujeme program a aktivity, které vám mohou pomoci hledat cesty k naplněné a fungující rodině, rozšiřovat si své kompetence a dovednosti v oblasti partnerských a rodičovských vztahů a přinášet inspiraci, jak o své vztahy pečovat. Nabízíme také podporu a pomoc při řešení obtížných situací v rodině.

POŘÁDAME:

Večery pro nás dva

Jedná se o koncept inspirovaný kurzem "Manželské večery". Je určen manželům, kteří chtějí udělat něco dobrého pro svůj vztah, spojit příjemné s užitečným, strávit spolu příjemný večer a především - věnovat si navzájem trochu toho nejvzácnějšího co máme - času. Čeká Vás vždy romantická večeře při svíčkách, po které následuje přednáška na téma komunikace, potřeby, pozornosti, konflikty a odpuštění....zkrátka na témata, která se k manželství vztahují. Po přednášce máte prostor si o daném tématu povídat, jen spolu, nemusíte nikomu nic říkat nebo máte prostor a možnost se lektorů na cokoli zeptat.

Přednášky, semináře a kurzy

Pravidelně pro vás pořádáme přednášky, semináře a kurzy na aktuální témata související s výchovou, vztahy, komunikací, řešením konfliktů apod. Jsou zaměřeny na osvětu, prevenci, osobností rozvoj a vzdělávání v různých oblastech osobního a rodinného života. 

AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ:

Kurz osobnostního rozvoje pro ženy ROSE II. (pokračovací kurz)

PŘIPRAVUJEME:

Kurz osobního rozvoje pro ženy ROSE I. (duben - červen 2021)

Víkendový kurz pro matku a dceru (květen 2021)

Kurz efektivního rodičovství (říjen - prosinec 2021)
Tyto aktivity jsou součástí projektu "Rodinná pohoda není náhoda".